Kinematografia analna

Tyle czasu już zabawa widniejąca w tytule tego wpisu krąży wśród niewinnych umysłów rozmaitych znajomych, a jeszcze nikt – po googlu patrząc – nie opisał zasad owej cudownej rozrywki dla światłych amatorów ruchomych obrazów…

Czytajcie zatem, i miejcie zlitowanie dla tego, kto Was tak urządzi, gdy zaczniecie podświadomie w zabawie tej uczestniczyć w najmniej odpowiednich momentach.

Oto zabawa w “kinematografię analną”, w “filmy w dupie”, czy też po prostu w “filmy”.

Na czym zatem polega zabawa? Otóż należy wymawiać na głos tytuły filmów (a w wersji bardziej rozszerzonej również książek czy piosenek, dopóki inni obecni je znają i nie posądzą nas o zmyślanie tytułu), które można w zabawny sposób dokończyć “w dupie”. Zabawny, powtarzam!

Żeby zabawę trochę zepsuć, zacznę od paru średniej jakości przykładów. “Wulkan”. “Potop”. “Wstrząsy”. Tak z dziedziny kataklizmów. A może jakiś niewygodny przedmiot? “Titanic”? “Działa Nawarony”? No i czemu nie odpowiedzieć na jakieś nurtujące nas pytanie, choćby “Gdzie jest Nemo?”.

No i już, proste. Tylko jeszcze jedna kwestia pozostaje nierozwiązana – jak… przestać grać. Weźmy kilkoro osób w pubie, na wyścigi wymyślają tytuły, zabawniejsze nagradzane salwami śmiechu (“Człowiek ze złotym pistoletem!”), mniej zabawne kwitowane grzecznym uśmiechem (“Gwiezdne Wojny!”)… Po kilkunastu minutach zabawa trochę się nudzi, lecz nagle ktoś znowu z czymś wyskakuje i znów się chwilę wszyscy głowią, czym by tu dorównać śmiesznemu znalezisku wdupnemu. I znów po godzinie. Pokot po imprezie, dogorywające zwłoki trzeźwych inaczej zalegają bezwładnie na kanapie czy łóżku… aż w ciszy zasypiających słychać mamrotliwy bełkot, choćby “… Rozpaczliwie szukając Susan”… i znów przez dłuższą chwilę zmęczeni, zamiast spokojnie spać, zaczną się od nowa głowić, jaki tytuł by zapodać. Klnąc w myślach na podstępnego typa, który śmiał znów tytułem rzucić.

Strzeżcie się.

CategoriesWszystkoTags

gry


1. Magic Pen
2. Prince of Persia 2008
3. Mirror's Edge
4. Crysis
5. Grid
6. Anal [Puncture] czyli WoW w dupie
7. Wieśmin etap 4 za nami!
8. SPORE rozczarowanie
9. => Kinematografia analna
10. Eye of the beholder, or where the camera resides
11. Relacja - dzień 3: środa, 2.07.08
< >
cloud: accor:

Group1

2 Replies to “Kinematografia analna”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Connect with Facebook

Security Code: