Me

Sinus. Czasem Macek. Dawniej Max lub MaXxX. Ja.

Lubię: Gadżety. Anime. Fantasy i sf. Klimaty gotyckie, metalowe i (z umiarem) dekadenckie. Piwo z sokiem malinowym, wino grzane oraz martini bianco. Kuchnię orientalną i włoską. Lovecrafta, Burtona, Pratchetta, Lema, Tolkiena, Herberta. Filozofować, kombinować i knuć. Chodzić po murkach i krawężnikach. Obgryzać delicje i ptasie mleczko, rozmontowywać markizy. Kryminały, zagadki detektywistyczne i kryminologię. Rower. Grać w gry (stare przygodówki górą!), maniakalnie wszelkie muzyczne (DDR/PIU/PPP/FOF/GH/TNT/PF). Szpanować (dla jaj). Czepiać się błędów i nielogiczności. Wymyślać scenariusze. Taniec i rytm. Koty. Sprośny humor, byle nie iście klozetowy. Dyskusje. Pajączki. Gwizdać. Dobre kino (co nie oznacza: nadmiernie artystyczne). Trafne cytaty i złote myśli. Towarzystwo płci pięknej. Pływać.

Nie lubię: Głupoty. Płytoty i ślepego konsumenctwa. Rasizmu, nietolerancji, ekstremizmu i fanatyzmu. Nadmiernej poprawności politycznej. Krwistego mięsa z kością, skórą lub flakami. Różowych laś i trendziaków. Emo. Marnować czasu. Spać, bo patrz punkt poprzedni. Hiphopu i wszelkiej pseudomuzyki. Przerywać sobie tego co robię. Wrzeszczących dzieciostworów. Komedii romantycznych i telenoweli. Tandety i nieumyślnego kiczu. Braku umiaru. Zadymionych lokali.

Mam: Spasione ego. Dużo lat. Większość czarnych ciuchów. Długie włosy. Stajla (a przynajmniej tak mi się wydaje). Selektywną pamięć, dobrą do detali, fatalną do ogólników i twarzy. Dystans do siebie i świata. Drobne OCD. Zmysł równowagi. Słuch muzyczny. Macki ;).

Nie mam: Nałogów: nie paliłem, nie palę i palić nie będę; nie upijałem się, nie upijam i upijać nie zamierzam; o ćpaniu nie ma nawet mowy. Prywatnego odrzutowca (chwilowo). Dołów. Fobii. Wyraźnych alergii. Tatuaży ani piercingów (przynajmniej na razie). Dość czasu na wszystko.

Jestem: Geniuszem. Snobem. Koneserem. Wolnomyślicielem. Realistą z posmakiem optymizmu. Magistrem inżynierem. Upierdliwy. Spostrzegawczy. Spokojny (do czasu). Kulturalny. Złośliwy z umiarem. Wybredny. Elokwentny. Kontaktowy fizycznie. Pomysłowy. Nadopiekuńczy.

Nie jestem: Skromny. Punktualny. Uległy. Mściwy. Pamiętliwy. Agresywny. Cierpliwy.

Potrafię: Klepać kod w prawie dowolnych językach. Robić grafikę, 2D i 3D. Grać na różnych instrumentach. Modulować głos i akcent. Podnosić brwi oddzielnie i machać uszami. Bekać artystycznie. Analizować i kategoryzować rzeczywistość. Znajdywać perwersyjne skojarzenia w czym popadnie.

Nie potrafię: Estymować czasu. Akceptować absurdów i dogmatów. Kończyć wszystkiego co zacznę. Utrzymywać porządku.

Bywam: Na IRCu, kanał #fantastyka. W Club Rocku. W Antykwariacie na Żurawiej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Connect with Facebook

Security Code: